OFERTA

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zgranym zespołem grafików i programistów z Poznania.

Jednak nasza praca wykracza daleko poza to miasto.

Znamy się od podszewki, a nasze głowy parują od pomysłów kreatywnych, dlatego tak dobrze się rozumiemy. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w różnych agencjach kreatywnych, dlatego nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie.
W swojej pracy stawiamy na autentyczność, otwartość i bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań.

Czym się zajmujemy?

Tworzymy strony internetowe

Tworzymy strony internetowe oparte o intuicyjny, najbardziej popularny i prosty w obsłudze system CMS Wordpress.

To oprogramowanie zapewnia całkowitą kontrolę nad treścią na stronie, pozwala na samodzielne modyfikacje oraz rozbudowę o kolejne podstrony.

W zależności od potrzeb i budżetu jakim dysponuje klient strony możemy oprzeć na gotowym, wybranym przez klienta szablonie lub stworzyć w pełni dedykowany serwis z indywidualną szatą graficzną i modyfikacjami programistycznymi.

Wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne co oznacza, że dopasowują się do urządzeń mobilnych. Dzięki temu powstaje strona dopasowana do najnowszych standardów. Co to oznacza dla klienta? Strona zostanie stworzona na lata, dobrze się pozycjonuje i nie będzie trzeba jej przebudowywać w najbliższym czasie. Za wersję RWD nasz klient nie dopłaca ani złotówki.
Na każdy projekt patrzymy całościowo - równie ważny jest dla nas projekt graficzny strony, jej treść marketingowa, dobrze napisany kod źródłowy oraz spójność wszystkich materiałów reklamowych.

Dlaczego Wordpress?

  • To oprogramowanie znane na całym świecie

  • Brak opłat abonamentowych

  • taniej i szybciej niż dedykowane rozwiązanie

  • bezpieczny w użyciu, bo sprawdzany przez międzynarodowy zespół programistów

  • Jest przyjazny SEO – strona zaraz po przygotowaniu jest gotowa do pozycjonowania

  • Stronę opartą na Wordpress'ie łatwo rozbudować

  • Panel administracyjny jest bardzo prosty w obsłudze nawet dla osób, które nie miały nigdy do czynienia z żadnym CMS

  • Nie przywiązuje klienta do programisty

Poznaj proces projektowania

koncepcja

Opowiedz nam o swoim projekcie, wypełnij brief. Porozmawiajmy o najlepszych dla Ciebie rozwiązaniach. Im dokładniej opiszesz nam swoją koncepcję, tym sprawniej przebiegnie dalsza praca. Po przeczytaniu briefu wyceniamy projekt. Wycena zawsze jest bezpłatna.
makiety

Akceptujesz warunki? W razie potrzeby przygotowujemy makiety serwisu. Makiety tworzone są po to, aby zaprojektować dobrą architekturę informacji na stronie. Strona najpierw musi być użyteczna, a dopiero potem atrakcyjna wizualnie. Na makietach rozmieszczamy wszystkie elementy, zastanawiamy się jak będą ze sobą współgrały i czy dzięki ich umiejscowieniu użytkownik trafi do określonego celu w jak najkrótszym czasie.
implementacja

Zabieramy się do pracy nad zakodowaniem a klient czeka na efekt końcowy. Informujemy na bieżąco o etapach prac, aby czuł się pewnie i trzymał rękę na pulsie. W tym czasie powstaje design, frontend oraz backend serwisu.
testowanie

Przed przekazaniem gotowego projektu i wgraniem na serwer klienta testujemy go wewnętrznie sprawdzając czy wszystkie rozdzielczości wyświetlają się poprawnie w najbardziej popularnych przeglądarkach. Przekazujemy pełne prawa autorskie, udzielamy gwarancji na serwis, instalujemy system Google Analytics pozwalający monitorować ruch na stronie. Prowadzimy pomoc techniczną w przypadku dalszych pytań.